У Тернополі не будуть вводити «карантин вихідного дня»

Опубліковано в Життя краю Автор  soroka 13.11.2020

У Тернополі не вводитимуть обмеження «карантину вихідного дня».

Про це сьогодні під час брифінгу заявив міський голова Сергій Надал.

За його словами, таке рішення було прийнято після багатьох консультацій з економістами, медичними працівниками та підприємцями міста.

– Сьогодні відбулася велика розширена нарада з представниками дрібного і середнього бізнесу нашого міста, з лікарями-епідеміологами та медичними працівниками, де ми всі разом цю проблему обговорили. На думку медиків, такі обмеження суттєво не вплинуть на зменшення захворюваності проте, можуть навіть знищити економіку міста, – каже Сергій Надал. – Більшість суб’єктів господарювання просто перестануть працювати. У вихідні дні люди мають найбільшу суму виторгу, за рахунок чого утримують свої заклади та працівників. Якщо цих коштів не буде, люди просто припинять свою діяльність. Це означає, що половина тернополян знову втрати роботу, а місто –  надходження, за рахунок яких ми забезпечуємо роботу медичних закладів та ряд інших видатків.

Міський голова також зазначив, що наразі в місті є чинним рішення сесії міської ради та комісії з надзвичайних ситуацій, в яких чітко передбачено, які обмеження діють у Тернополі.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.11.2020 soroka
«На місцевих виборах українці показали, що втомилися від “нових облич” та популістів», – Михайло Головко
На явку виборців 25 жовтня вплинуло декілька факторів, серед яких – розчарування українців, технічні проблеми,…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

DSC_3791.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.