"Проти Голіафа": у Тернополі відкрили виставку пам'яті воїнів УПА (фото)

Опубліковано в Життя краю Автор  Мар'яна Креховець 14.10.2020

До Дня захисника України у відділі  музею національно-визвольної боротьби Тернопільщини відкрили виставку  «Проти Голіафа».

Мета  проєкту показати долі людей, які кинули виклик тоталітаризму.

Для музею ця дата також є визначною адже саме на свято Покрови Пресвятої Богородиці працівники закладу відзначають його річницю, каже заступник директора музею національно-визвольної боротьби Тернопільщини з науково-дослідної роботи Сергій Волянюк.

Сьогодні, в День захисника України наш музей проводить тут демонстрацію виставок які надано нам Інститутом національної пам’яті України. Так, виставка «Проти Голіафа» про визначних людей які стали символами епохи боротьби в 20-му столітті, – каже  Сергій Волянюк.

За словами організаторів, тривалість виставки залежить від погоди, адже погані погодні умови можуть нашкодити експонатам.

 

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

25.10.2020 soroka
«Набираюся тут енергії та впевненості в майбутньому країни», – радник голови МВС Михайло Апостол відвідав сади Петра Гадза
Радник голови МВС Михайло Апостол завітав на фермерське господарство «ГАДЗ», яке є одним із лідерів…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

DSC_3777.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.