Через осінні канікули навчальний рік на Тернопільщині можуть продовжити

Опубліковано в Життя краю Автор  soroka 13.10.2020

Для того щоб розпочати осінні канікули у школах вже з 15 та до 30 жовтня, загальну тривалість навчального року можуть продовжити до початку червня.

Про це сьогодні під час позачергового засідання регіональної комісії ТЕБ та НС розповіла начальниця управління освіти і науки Тернопільської ОДА Ольга Хома.

– Вчора управління освіти отримало  два рекомендаційні листи від Міністерства освіти і науки. Один стосується закладів загальної середньої освіти,  інший –  перед фахової, вищої та технічної освіти. Що стосується закладів загальної середньої освіти хочу зазначити, що МОН рекомендує закладам внести зміни до навчальних планів та переглянути їх задля проведення канікул з 15 до 30 жовтня включно, – каже Ольга Хома. – Ми усі знаємо, що навчальний рік триває, до 1 липня але загалом навчання закінчується у кінці травня. Далі проводять іспити. Зараз на розгляді питання продовження навчального року до перших чисел червня, за умови, що осінні канікули триватимуть до 30-го жовтня.

Закладам професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти МОН рекомендує перейти на дистанційне навчання з 15 жовтня до 15 листопада та забезпечити виїзд здобувачів освіти з гуртожитків. Оплачувати проживання за цей період студентам не потрібно а аванс буде зарахований, як оплата за наступні періоди проживання.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

20.10.2020 soroka
«Утримання Донбасу, яким керує Москва, я вважаю капітуляцією», – Михайло Головко
Відновлювати Донбас необхідно у тому випадку, коли там не буде сепаратистів, якими керує Москва. На…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

DSC_3776.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.