«Перевіряти на алкоголь не було потреби», – новий прокурор Тернопільщини спростував гучний скандал

Опубліковано в Життя краю Автор  15.09.2020
Учора, 14 вересня, заступник Генпрокурора Ігор Мустеца представив у Тернополі нового керівника обласної прокуратури – 30-річного Миколу Петришина.
 
Наприкінці дня у мережі з’явилася інформація про те, що новопризначений прокурор із заступниками відсвяткували подію на робочому місці, розпиваючи алкогольні напої.
 
Сьогодні на пресконференції у Тернопільській обласній прокуратурі Микола Петришин спростував таку інформацію.
 
Він зауважив, що такого роду провокації вигідні особам, які оцінюють його, керуючись не справами, а плітками.
 
– Я розумію, що, мабуть, не всім сподобається моє призначення. Ще за довго до мого представлення низка ЗМІ розповсюджували недостовірну інформацію стосовно мене, членів моєї родини. Вказані факти не мають нічого спільного з реальністю і лише надають мені сили та впевненості у тому, що я все роблю правильно,  розповів Микола Петришин.
 
Новопризначений керівник Тернопільської обласної прокуратури наголосив, що ніяких святкувань на робочому місці не було, а перевірку на стан алкогольного сп’яніння не проводили, бо в цьому не було потреби.
 
– Щодо «святкувань», то такий сигнал дійсно мав місце і був перевірений Генеральною інспекцією Офісу Генерального прокурора. За результатами перевірки було встановлено відсутність будь-яких фактичних даних, які б вказували на розпивання алкогольних напоїв, будь-яких святкувань та взагалі перебування сторонніх осіб в робочий та позаробочий час в моєму особистому кабінеті. Відповідний акт складено та підписано учасниками, проводився він з відео- та аудіофіксацією. Генеральна інспекція з представниками підрозділу «К» працювали у моєму кабінеті з 16:00, тобто в робочий час. Зібраних ними даних було більш, ніж достатньо для того, щоб зрозуміти, що ніякого святкування не було. Мені не пропонували «Драгер», бо в тому не було необхідності. Перевірки приміщення було достатньо, аби спростувати інформацію про святкування мого призначення,  пояснив Микола Петришин.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

29.09.2020 soroka
На полях «Бучачагрохлібпрому» розпочали збір соняшнику (відео)
Перші врожаї соняшнику почали збирати на полях ТзОВ «Бучачагрохлібпром». На ділянках біля «Об'їзної» працює десять…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

4fe637b26b790de6358827b961c23147_XL.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.