Тернопільські активісти виступили проти "інспекції" окупантів на позиціях українських військових

Опубліковано в Життя краю Автор  Мар'яна Креховець 11.09.2020

У четвер тернопільські активісти передали звернення до УСБУ стосовно рішення представників України в ТКГ.

Вони зазначили, що вважають дії українських представників у трьохсторонній контактній групі такими, що загрожують державній безпеці.

– Ви собі можете уявити ситуацію коли бойовики які ще вчора розстрілювали українських військових сьогодні спільно з нами будуть перевіряти як ми дотримуємося перемир’я. Ми категорично з цим не згодні. Ми написали звернення  про те що ці люди а саме представники трьохсторонньої контактної групи мають понести відповідальність за свої слова і дії, – каже активіст Роман Ничвидюк.

Звернення було передано голові СБУ в Тернопільській області.

Нагадаємо, що  днями окупанти повідомили, про нібито спільну інспекцію яку проведуть "представники "ДНР" і України в селищі Шуми під Горлівкою 10 вересня". Пізніше цю інформацію підтвердили і в Офісі президента. Вчора спільну інспекцію було скасовано.

 

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

01.10.2020 soroka
«Варто запровадити у четвертій школі Тернополя уроки польської та російської мови», - заявив Олександр Кравчук, голова тернопільської ОПЗЖ
Днями, голова тернопільської регіональної організації «Опозиційна платформа за життя» Олександр Кравчук став експертом місцевої програми…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

BRC6n2f9ZaU.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.