«Не треба нищити нашу армію»: у Тернополі пройшла акція протесту (фото)

Опубліковано в Життя краю Автор  Мар'яна Креховець 27.07.2020

На Театральному майдані відбулася Всеукраїнська акція протесту «Захистимо армію».

На площі зібралися громадські активісти, освітяни, військові та прості містяни. Протестувальники кажуть, хочуть щоб українську армію перестали обмежувати.

– Ми тут для того, аби протестувати проти рішення Зеленського про обеззброєння нашої армії. Рішення, що стосуються відведення артилерії, заборони відстрілу, того, що забирають важке озброєння. Це катастрофа. Це здача наших інтересів і ми проти цього протестуємо, –  каже активістка ГО «Справа громад» Вікторія Кривоніс. – Хочемо, щоб наша армія залишалася такою ж сильною, якою вона була у кінці 2019-го року, а не скочувалася до рівня 2014-го року, коли не було нічого. Захоплення частини України відбулося тому, що не було армії. Вона відродилася. Не треба її нищити. Ми хочемо щоб армія нас захищала.

До слова, така ж акція протесту пройшла і в інших містах України,  зокрема, в Києві, Львові, Хмельницьку, Запоріжжі, Кривому розі та Івано-Франківську.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

18.10.2021 soroka
Повалив пам’ятники Леніну та Кірову: Член Української Гельсінської спілки з Бучача отримав медаль «За службу Україні»
З ініціативи народного депутата Миколи Люшняка члена Української Гельсінської спілки Володимира Сторожка нагородили медаллю голови…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3796.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.