Під Тернопільською ОДА протестували профспілки (фото)

Опубліковано в Життя краю Автор  Мар'яна Креховець 30.06.2020

Сьогодні під стінами Тернопільської обласної державної адміністрації відбулася всеукраїнська попереджувальна акція протесту профспілок.

З гаслами «Третьякову геть!» та «Третьякову на матрац!» містяни вимагали відкликати з посади голови Комітету Верховної ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галину Третьякову.

Також були озвучені наступні вимоги: зупинити подальше просування закону про працю; вилучити з законопроекту №2275 статтю щодо позбавлення прав профспілок і робототорговців на рівне представництво інтересів у фондах соціального страхування; відновити діяльність на робочих місцях і надати фінансову та матеріальну підтримку працівникам, які потерпають в умовах економічної кризи викликаної поширенням коронавірусної інфекції.

З початку року у нас значно погіршилася соціально-економічна ситуація: ріст безробіття, зниження рівня заробітної плати, збільшення заборгованості з її виплати. Сьогодні ця сума в Україні перевищила позначку в 3 млрд. гривень. Можливо, це не так багато на фоні економіки країни, але за цією сумою стоять сім’ї українців, які місяцями не отримують заробітної плати,каже голова Тернопільської обласної ради профспілок Андрій Присяжний. ꟷ Всі чудово розуміють, що це ꟷ грубе порушення законів та християнської моралі, але натомість знаходяться причини для того, щоб ці кошти не виплачувати і виправдовувати свою бездіяльність.

Поспілкуватися з протестувальниками вийшов Голова тернопільської обласної ради Віктор Овчарук. Він запевнив містян, що звернення, передане йому учасниками акції протесту, буде розглянуте на черговому пленарному засіданні сесії обласної ради, яке відбудеться 6-го липня.

До слова, така акція протесту відбулася також і в інших містах України.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

11.07.2020 soroka
"Початок жнив – бентежний етап, бо з кожним кроком я можу бачити плоди роботи моєї команди", – Петро Гадз (фото, відео)
У четвер, 9 липня, на полях одного із найуспішніших аграрних підприємств Тернопільщини «Бучачагрохлібпром» почали збирати…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

DSC_3811.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.