Під час толоки навколо Тернопільського ставу зібрали понад півтори сотні мішків сміття

Опубліковано в Життя краю Автор  soroka 21.05.2020

Чотири десятки тернополян у суботу, 16 травня, взяли участь у толоці, яку вже втретє організували Олег Галамай та Микита Беднягін.

Під час акції містяни зібрали майже 160 мішків сміття навколо Тернопільського ставу.

Організатори зазначають, цього разу до толоки долучилося чимало небайдужих людей, а тому таке суботнє прибирання планують зробити традиційним.

– Приємно, що на нашу пропозицію відгукнулися не лише рибалки, але й інші тернополяни. Загалом було 40 осіб. Учасників толоки ми поділили на групи. Кожна з них збирала сміття на певній території. Наповнені мішки люди виносили на центральну дорогу. Звідти вантажили сміття у бус. Якщо до першого прибирання, яке ми організовували, долучилося 7 осіб, то цієї суботи охочих було значно більше. Разом із дорослими прийшли й п’ятеро дітей. Таке прибирання для них – гарний приклад піклування про навколишнє середовище,  поділився один із організаторів акції Олег Галамай.

У суботу, 23 травня, організатори знову запрошують тернополян на толоку. Збір поблизу готелю «Галичина» о 09:00. З собою необхідно мати рукавиці та великі сміттєві пакети.

Фото: Сергій Кучер

Прокоментувати:

СОЦІУМ

26.05.2020 soroka
Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола пропонує навчання за рівнем бакалавра
Для випускників шкіл весна – час активної підготовки до випускних іспитів, а також роздумів про…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

DSC_3810.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.