Фірма, яка зробила «пліснявілий ремонт» в школі на Тернопільщині, може уникнути відповідальності

Опубліковано в Життя краю Автор  soroka 13.03.2020

Стосовно фірми, яка відзначилась неякісним ремонтом Лановецької школи, відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 364 КК України.

Про це повідомляє Громадянський Рух «ХВИЛЯ» Тернопільщина.

Нагадаємо, у Лановецькій ЗОШ № 1 на Тернопільщині мали провести капітальний ремонт підлоги спортзалу, однак якісної роботи ні учні, ні їхні батьки, ні керівництво школи не дочекалися. Робітники уклали підлогу із дерев’яних дощок, які були значно уражені грибком. Також зекономили і на цеглі, облаштувавши стовпчики переважно із старого будівельного матеріалу.

– У  ході здійснення досудового розслідування у вказаному провадженні, вбачаються ознаки можливого зловживання владою або службовим становищем при виконанні робіт з боку службових осіб Лановецької міської ради які умисно, в інтересах третіх осіб, в супереч інтересам служби, під час здійснення ремонту спортивного залу (заміна підлоги) Лановецької загальноосвітньої школи номер 1 І-ІІІ ступенів ім. Ю. Коваля, заподіяли шкоду державному та місцевим бюджетам, що спричинило тяжкі наслідки, – повідомляє тернопільська «Хвиля»

Попри це, на думку голови Тернопільської обласної організації політичної партії «Громадянський рух “Хвиля”» Олексія Станька, провадження, ймовірно, закриють.

– Притягнути до відповідальності підрядника чи посадовців Ланівецької міської ради навряд вдасться. Навіть з тієї простої причини, що договір, згідно якого здійснювались ремонтні роботи, дійсний до кінця цього року. І щоб уникнути притягнення до кримінальної відповідальності, ймовірно, складуть дефектний акт, згідно якого підрядник усуне недоліки. І все. Провадження закриють, написав Олексій Станько.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

02.06.2020 soroka
«Масштаби корупції на залізниці вражають», – Ігор Побер
Уже з першого етапу відновлення роботи «Укрзалізниці» пасажири скаржаться на засміченість вагонів та брудні вікна.…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

DSC_3800.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.