Стало відомо, коли вперше покажуть «Червоний. Без лінії фронту», який знімали на Тернопільщині

Опубліковано в Життя краю Автор  Мар'яна Креховець 06.03.2020

Сьогодні у Тернопільському прес-клубі розповіли про завершення на Тернопільщині зйомок кінострічки «Червоний. Без лінії фронту» за мотивами роману Андрія Кокотюхи.

Присутні на прес-конференції генеральний продюсер фільму Володимир Філіпов та режисер-постановник Тарас Ткаченко висловили вдячність жителям Тернопільщини, котрі долучилися до знімального процесу, розповіли деталі знімального процесу у області та вперше оголосили дату прокату стрічки.

– Знімальний процес фільму завершено і ми переходимо до монтажно-тонувального періоду. Також хочу зазначити, що ми вже маємо угоду з українським дистриб’ютором, який має назву «Своє кіно». Домовлено, що фільм буде на екранах саме 20 серпня 2020 року. Тобто на День Незалежності ми всі матимемо можливість побачити «Червоний без лінії фронту», – розповідає Володимир Філіпов. – Я дуже вдячний всім, хто долучився до цього фільму у будь-якому плані. Оголошення дати релізу – це дуже важливий крок, тому що зворотнього шляху в нас вже немає. Зараз ми доробляємо кіно швидко, безкомпромісно, якісно і до зустрічі в кінотеатрах.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

04.04.2020 soroka
Василь Чашка: «Наші медики – на передовій з невидимим ворогом, який може бути повсюди»
У час карантину люди мають дбати про власне здоров’я й не забувати тих, хто перебуває…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

DSC_3835.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.