Подарунок Шевченкові: тернопільські студенти виконали відомі твори Кобзаря

Опубліковано в Життя краю Автор  Мар'яна Креховець 05.03.2020

У приміщенні Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулася літературно-музична композиція «Шевченкове слово сяє у віках».

Гості заходу мали можливість почути найвідоміші твори Кобзаря у супроводі скрипки, фортепіано та бандури. Виконали їх студенти Тернопільського музичного коледжу ім. Соломії Крушельницької та учні Тернопільської музичної школи № 1 імені Василя Барвінського.

За словами організаторів, захід присвячений поету проводять вже не вперше.

ꟷ Щороку, до дня народження Тараса Шевченка ми обов'язково плануємо дуже багато різних заходів. Цього разу вирішили провести таку композицію, ꟷ розповідає заввідділом читального залу ТОУНБ Людмила Рюміна. ꟷ Разом з дітьми спільно підготували сценарій. Сподіваємося, що наші відвідувачі залишилися задоволені, адже у дітей є своя цікава програма з музичними та віршованими композиціями.

До слова, подію приурочено до 206-ї річниці народження поета.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

14.07.2020 soroka
«Слуги народу» спільно з відкрито проросійським ОПЗЖ переходять до руйнівних дій проти української мови», – Віктор Овчарук
В Україні є чимало невирішених важливих питань в економіці, соціальній сфері, зовнішніх зв’язках, над якими…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

DSC_3800.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.