Борці з Тернопільщини збагатилися медалями на престижному турнірі

Опубліковано в Життя краю Автор  Анна Семенків 06.02.2020

Новими перемогами збагатилися спортсмени зі Збаражчини та Вишнівеччини на Тернопільщині на третьому відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби серед юнаків на призи Кам’янець-Подільського міського голови.

У змаганнях взяли участь 390 борців з різних регіонів України, а також Кишинева (Молдова), Мінська (Білорусь) та Кошице (Словаччина).

Команда Збаразького ФСК "Чемпіон "/Збаразької РК ДЮСШ та Вишнівецької ОТГ повернулася зі змагань із трьома нагородами. Серед бронзових призерів – Іван Максимчук (29 кг), Владислав Хариш (41 кг), Владислав Пожогін (86 кг).

Готували хлопців до змагань тренери - Євгеній Король, Олександр Шафранський та Олег Борисевич, а також старший тренер та керівник СК «Чемпіон» Петро Король.

Наші хлопці не вперше здобувають нагороди на сильніших змаганнях. Цей турнір був для нас важливим. Нашим борцям сили і витримки, як завше, не позичати. Хлопці безстрашно оминали підступи суперників. Вправно оперували тактиками, оцінювали силу, вразливі місця супротивників. Звичайно, не все вдалося, на що розраховували хлопці. Комусь попався більш затяті ший супротивник, який перевершив моїх підопічних на килимі. Все ж, це змагання, як і попередні, будуть для моїх переможців непоганим уроком, — розповів Петро Король.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

14.07.2020 soroka
«Слуги народу» спільно з відкрито проросійським ОПЗЖ переходять до руйнівних дій проти української мови», – Віктор Овчарук
В Україні є чимало невирішених важливих питань в економіці, соціальній сфері, зовнішніх зв’язках, над якими…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

DSC_3764.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.