Умілиця з Тернопільщини створює свічки в особливій техніці

Опубліковано в Життя краю Автор  Анна Семенків 17.01.2020

На свічках Катерини Крупніцької з Тернопільського району народжуються невеликі картини, яким вогонь тільки додає блиску й таємничості.

За словами талановитої жінки, теми для композицій та окремих свічок народжуються напередодні сезонних свят.

—  Ще з минулого року почала виготовляти різьблені свічки в техніці, яку започаткувала сама. Вироби мої мають об’ємне зображення, наче різьба по дереву. Заливаю віск у циліндр і до цього прикладаю потрібну форму. Так на свічці виходить потрібний контур. Спершу я працюю з воском різцями, а потім малюю по поверхні свічковими фарбами і потриваю свічковим лаком. Зараз представляю рукотвори, оздоблені на новорічно-різдвяній тематиці. Так, тут намальовані янголи, родина, свята вечеря, сцена народження Ісуса Христа, дід мороз та інше. Коли прийде весна, будуть нові свічки з іншими тематичними малюнками, — розповіла умілиця.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

19.02.2020 soroka
«РФ фактично заявляє про відсік України від Чорного моря, а Заленський каже, що не має часу стратегічно мислити», – Михайло Головко
Монобільшість у парламенті не спішить вводити санкції щодо Росії, а Кремль у той час заявляє,…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

DSC_3776.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.