Спортсмени з Тернопільщини привезли увесь комплект нагород

Опубліковано в Життя краю Автор  17.12.2019

Борці з Тернопільщини збагатилися значною кількістю нагород на Міжнародному турнірі з вільної боротьби серед юнаків в німецькому містечку Люкенвальде, присвяченому Дню Святого Миколая.

До турніру долучилася понад сотня борців з декількох європейських країн 2005-2008 років народження, які боролися у різних вагових категоріях.

У змаганні взяли участь і юнаки зі збаразького СК «Чемпіон» на Тернопільщині. Серед понад десятка борців, які показали силу і стійкість на килимі, мало хто повернувся додому без нагороди. Так, чемпіонами Міжнародного турніру стали: Олександр Смакула (29 кг), Владислав Модний (31кг), Назар Баньковський (34 кг), Ілля Вінтонович (38 кг), Владислав Хариш (42 кг), Богдан Федчишин (44 кг). На другому місці опинився Вадим Швидкий (41 кг) та Владислав Пожогін (80 кг). Третім став Догон Роман (48 кг) та Захарків Ігор (31 кг).

Готувaли збapaзьких боpців до змaгaнь тpенеpи – Євгеній Коpоль, Олексaндp Шaфpaнський, Олег Боpисевич, a тaкож стapший тpенеp тa кеpівник СК «Чемпіон» Петpо Коpоль.

—  Неабиякий азарт та волю до перемоги показали наші гравці. Учасниками масштабних спортивних змагань виявили бажання стати чимало сильніших борців. Приємно, що наші учасники не втрачають фору, а їхня майстерність з кожним змаганням тільки зростає. Тому й надалі будемо йти до перемог, аби кожне змагання нам приносило перемоги, — наголосив головний тренер.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

09.04.2020 soroka
«Сьогодні місцеве самоврядування самостійно веде боротьбу з пандемією, в той час як уряд та МОЗ лише обіцяють виділити кошти», – Олег Сиротюк
Виконавча влада, уряд, офіс президента регулярно заявляє про доставку з Китаю засобів захисту й обладнання…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

DSC_3835.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.