Поради тернополянам: багато порошку та відбілювача – шкода для речей

Опубліковано в Життя краю Автор  Анна Семенків 16.12.2019

Дехто із тернопільських господарів вважає, що якщо під час прання кинути у воду багато порошку чи відбілювача, одяг краще відпереться. Якраз навпаки, чим більше доливати цих миючих засобів, тим менш ефективним буде прання.

Зараз на полицях магазинів усіляких порошків і засобів для виведення плям - на будь-який гаманець. Сучасна хімія дозволяє видалити абсолютно будь-яку пляму. Однак варто бути обережним при виборі засобів та їх кількості.

—  Більше порошку не означає, що випереться краще. Чим більше миючих у воді, тим більше вам доведеться полоскати одяг. Так ви прирікаєте себе на зайву витрату води, тому що засоби для чищення не виполоскуються повністю. А на одязі можуть залишитися розводи і вам доведеться прати все повторно. Окрім цього, порошок провокує утворення значної кількості піни, яка може затримувати бруд в деяких місцях на тканині. Щодо відбілювача, то він робить тканину менш міцною. Спробуйте спочатку добре прокип'ятити одяг. Для цього у великій каструлі розведіть трішки лимонного соку і замочіть у цей розчин одяг, — розповіла тернопільська швачка Діана Галицька.

Жінка також додала, що дорогі миючі засоби можна замінити бюджетними аналогами. Так, кухонна сіль повертає речам яскравість, а крейда допомагає позбутися від жирних плям. Господарське мило відбілює і видаляє плями. Лимонний сік можна додавати для ароматизації і пом'якшення білизни.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

09.04.2020 soroka
«Сьогодні місцеве самоврядування самостійно веде боротьбу з пандемією, в той час як уряд та МОЗ лише обіцяють виділити кошти», – Олег Сиротюк
Виконавча влада, уряд, офіс президента регулярно заявляє про доставку з Китаю засобів захисту й обладнання…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

DSC_3776.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.