Чому варто користуватися лопатками для взуття, розповів тернопільський майстер

Опубліковано в Життя краю Автор  Анна Семенків 03.12.2019

Тернополянам варто знати, що якщо не забезпечити необхідного догляду і правильної експлуатації, навіть найякісніше взуття швидко зробиться непридатним. Тому потрібно не тільки правильно доглядати за взуттям, але й одягати його. Отож не зайвою в гардеробі буде лопатка для взуття.

Як розповів тернопільський майстер з ремонту взуття Володимир Шиманський, для збереження міцності взуття та запобігання розтягуванню, обуватися варто можна тільки за допомогою спеціальної лопатки.

—  Дуже не раджу знімати взуття за допомогою другої ноги, як це часто люблять робити. Коли до мене в ремонт потрапляє певна річ, за формами її пошкодженості не важко здогадатися про недобру звичку взуватися. Внаслідок неправильного взування може навіть відірватися каблук, особливо на вузькому взутті. Аби не мати потреби нахилятися при взуванні, можна користуватися довгими лопатками. Щоразу, коли ви одягаєте будь-яке тепле взуття, не використовуючи лопатку, ви деформуєте їхній задник. Тому через певний час ви почнете відчувати через стоптаний задник дискомфорт при ходьбі. Не кажучи уже про те, що зовнішній вигляд взуття буде безнадійно зіпсований, — поділився майстер.

Чоловік додав, що аби взуття довше служило і при цьому мало гарний зовнішній вигляд, його потрібно правильно і регулярно доглядати.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

03.07.2020 soroka
Громадські організації Тернопільщини стурбовані неналежним розслідуванням вбивства відомого учасника російсько-української війни (фото)
Громадські та ветеранські організації Тернопільщини сьогодні, 2 липня, зустрілися із головою Тернопільської обласної ради Віктором…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

5.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.