Борці Тернопільщини збагатилися у Хмельницькому новими перемогами

Опубліковано в Життя краю Автор  05.11.2019

Багато медалей привезли додому спортсмени зі збаразького ФСК "Чемпіон", які вдало виступили на Турнірі з вільної боротьби на призи ЗМУ Павла Олійника.

Цьогорічні змагання у Хмельницькому зібрали понад 400 учасників із різних міст України. Долучилася до змагань і команда Молдови.

Серед сильніших борців добре показали себе на килимі і споpтсмени від Збаразького ФСК "Чемпіон". Відтак, у фіналі чемпіонкою стала  Мартіна Модна (24кг). Бронзовими призерами – четверо інших борців - Баньковський Назар (32кг), Бовтун Назар (38кг), Хариш Владислав (42кг), Мельник Катя (46кг).

Готувaли спортсменів до змaгaнь тpенеpи – Євгеній Коpоль, Олексaндp Шaфpaнський, Олег Боpисевич, a тaкож стapший тpенеp тa кеpівник СК «Чемпіон» Петpо Коpоль.

Як поділився головний тренер – змагання у Хмельницькому – це своєрідна підготовка до головних змагань року – Чемпіонату України, що відбудеться в Одесі наприкінці листопада.

—  Наші сильніші спортсмени немало викладаються на тренуванні та трудяться для досягнення своєї мети. Приємно повертатися з кожних нових змагань не з пустими руками, а нагородами. Нехай кожна перемога наших борців тепер штовхатиме новобранців і собі привезти на шиї медаль. Щоб стати чемпіоном, талант не обов'язковий. Важливою є чітка мотивуюча мета, віра в себе, працьовитість, і правильне оточення, — наголосив Петро Король.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

30.05.2020 soroka
"У будь-якій іншій країні міністр одразу б подав у відставку", – Ігор Побер про ситуацію в Кагарлику
У місті Кагарлик на Київщині днями внутрішня безпека Нацполіції затримала двох місцевих поліцейських за підозрою…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

MaPq8GwEnww.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.