Швидкість та перемога: тернопільські спортсмени повернулися з успіхом із престижних змагань

Опубліковано в Життя краю Автор  10.10.2019

Вдало завершився Кубок Єдностi та Чемпiонат м. Кам’янське з картингу в Днiпрi для тернопільських спортсменiв, якi показали добру швидкiсть на картинговiй трасi.

Аби позмагатися за головний кубок, до мiста завiтало десятки кращих спортсменiв iз рiзних регiонiв України.

Не винятком стали й тернопiльськi картингiсти, якi пiд час гонок не залишилися позаду. У фiналi змагань швидких хлопцiв чекали ще й нагороди. Так, третє мiсце у класi «нацiональний-юнiор» посiв Олександр Комендат. На четвертому мiсцi у цьому ж класi опинився Тадей Люшняк. А у класi «нацiональний» Блiхар Олександр також став четвертим.

Як зазначив президент Федерацiї картингу Тернопільської областi Микола Чорний, змагання у Днiпрi були доволi видовищними.

Швидкiсть карта залежить насамперед вiд його класу. У кожнiй країнi можуть бути свої нацiональнi класи для гонщикiв, але, як правило, брати участь в офiцiйних змаганнях з картингу можна з 5-8 рокiв. На рахунку наших спортсменiв – вже не одна перемога. Хлопцi повноцiнно тренуються та, вiдповiдно, показують успiх на змаганнях. Цей Кубок Єдностi зiбрав на однiй картинговiй трасi сильних спортсменiв, якi вже мали перед собою досвiд участi у перегонах. Але й нашi учасники показали себе не згiрше. Так що нам є чим пишатися, розповiв Микола Чорний.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

13.11.2019 soroka
«Давайте завершимо тотальну реконструкцію держави», – Микола Люшняк закликав нардепів віддати повноваження громадам
На пленарному засіданні сьогодні, 13 листопада, депутати Верховної Ради України розглядають законопроєкти щодо впровадження ринку…

Подорож вихідного дня

02.09.2019 Анна Семенків
Серед буйної зелені Тернопільщини у зниклому місті виткнулися руїни неготичних веж
Колись велелюдне місто, повне сміху, клопіткої праці, а тепер – пустинна місцевість, що заросла непролазними…

Місто в кадрі

6.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.