На головній площі Тернополя веселі чоловіки у нетиповому одязі співали мантри

Опубліковано в Життя краю Автор  Анна Семенків 10.09.2019

Незвичайної музики та радісного настрою Тернополю 9 вересня додала група чоловіків – послідовників популярного індійського Бога Крішни. Кришнаїти в оригінальному одязі співали пісні на основі священного буддійського тексту та збирали пожертви.

За словами послідовників Крішни, вважається, що такий багаторазовий спів очищає розум і карму, а також допомагає досягти просвітлення. Такі священні слова називаються мантрами. У деяких кришнаїтських школах вони, подібно молитві, є дуже сильним закликом до Бога.

Окрім мантр, які чоловіки промовляли на Театральній площі міста, тернополянам також пропонували ознайомитися із ведичною літературою, придбати книги за незначні пожертви.

Оскільки кришнаїти – нечасті гості на тернопільських вулицях, більшість містян були раді зустрічі з цими веселими чоловіками.

—   Насамперед захоплюся відданими Крішні тому, що ніколи не бачила цих людей похмурими. Таке відчуття, що ці чоловіки не знають, як це  - засмучуватися. Усередині них живе віра – те джерело, з якого, вочевидь, кришнаїти і черпають радість життя, натхнення. Дуже підбадьорює мене і їхня безтурботність. Отак із музикою мандрувати по країні, прославляти Бога, не думаючи про завтра. Їхня віра – то сила. Памятаю, одного разу в Тернополі якийсь неадекватний чоловік накинувся із криками на кришнаїтів. Казав, ви наркомани, хворі. А послідовники Крішни тільки посміхнулися злому чоловікові. Мовляв, співчуваємо, але не тримаємо зла, — поділилася пересічна тернополянка Юлія.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

12.09.2019 Катерина Шаблій
На полях «Бучачагрохлібпрому» заготівля кормів для ВРХ – у повному розпалі
Для утримання кількатисячного поголів’я ВРХ ТзОВ «Бучачагрохлібпром» продовжує заготовляти рекордну кількість кормів. Наразі на полях…

Подорож вихідного дня

02.09.2019 Анна Семенків
Серед буйної зелені Тернопільщини у зниклому місті виткнулися руїни неготичних веж
Колись велелюдне місто, повне сміху, клопіткої праці, а тепер – пустинна місцевість, що заросла непролазними…

Місто в кадрі

5.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.