Творіння з дерева тернополянина такі ніжні та милі, що їх не хочеться випускати з рук

Опубліковано в Життя краю Автор  Анна Семенків 13.08.2019

Не одних батьків причарували дитячі іграшки з дерева, які своїми руками виготовляє  тернополянин Андрій Буляк. Кожну частинку живого та піддатливого матеріалу – дерева чоловік стругає, обробляє з неабиякою старанністю та ніжністю, притаманною умілому майстру.

У маленькій майстерні чоловіка «Есо wood» оселилася справжня українська казка. Милі коники, ніжні візочки, машинки і не тільки ці вироби стають приводом для веселої посмішки, радісного настрою не одної дитини на Тернопільщині.

Як розповів майстер, хоч у молодості навчався за фахом «програміст», душа не дуже лежала до роботи за комп’ютерами. Бо руки тягнулися до дерева. Так чоловік заснував свою майстерню і почав виготовляти еко-іграшки, які, наче твір мистецтва.

—  У мене є донечка, тож перші дерев’яні витвори були для неї. Потім помітив, що люди цікавляться еко-виробами, охоче замовляють для своїх діток, тож почав працювати і для клієнтів. Приємно, що люди вибирають якість замість пластику, адже іграшки з дерева мають чимало переваг. Насамперед це відсутність шкідливих матеріалів. Іграшки без запаху, тож на них можна садити навіть немовлят. А вироби свої покриваю тільки акриловими фарбами, які не смердять та не мають у складі агресивних компонентів. Дерево - матеріал твердий, але приємний і теплий на дотик, а виготовлені з нього іграшки, тільки незабарвлені, можна давати дитині з самого народження. Завдяки матеріалу такі іграшки не мають занадто гострих кутів, досить пластичні і не можуть поранити малюка. А ще дерев'яні іграшки зазвичай не містять непотрібних деталей, при цьому відрізняються міцністю, — наголосив умілець.

Майстер також додав, що вироби з дерева не забруднюють навколишнє середовище – вони розкладаються, не залишаючи в ґрунті ніяких отруйних речовин.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

18.01.2020 soroka
Голова облради Віктор Овчарук взяв участь у круглому столі щодо розбудови системи забезпечення якості освіти на Тернопільщині
16 січня під керівництвом голови Державної служби якості освіти України Руслана Гурака відбувся круглий стіл…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

DSC_3791.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.