Юний спортсмен знову уславив Тернопільщину

Опубліковано в Життя краю Автор  Анна Семенків 12.07.2019

Призове місце на VII Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби пам‘яті президента федерації греко-римської боротьби Тернопільської області Є.В.Ворка посів тернополянин Володимир Войтович.

Високий результат хлопець здобув на змаганні, яке відбулося 3-5 липня в Тернополі. Загалом боролося дев’яносто спортсменів з всієї України, а також закордонні команди – з Польщі, Румунії та Молдови.

Тернопіль представляли спортсмени від КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби». Серед них Володимир Войтович став другим. Радіє успіхам свого вихованця старший тренер школи з греко-римської боротьби Андрій Телебан.

Змагання серед дітей, юнаків завжди проходять цікаво і емоційно. Кожен наш вихованець ставиться із великою відповідальністю до підготовки до змагань. Цей турнір у нашому місті, як і інші, дали змогу оцінити рівень підготовки юних борців. Бо ж деякі хлопці вперше беруть участь у змаганнях. Учасники турніру, виходячи на килим, відчули атмосферу великих змагань і мали змогу проявити свої найкращі борцівські якості. Юнаки змагалися в силі, техніці, спритності, використовуючи весь арсенал умінь та навичок,наголосив головний тренер.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

20.07.2019 soroka-biloboka
У Тернополі виявили сайт із найбільш брудною політичною агітацією (ФОТО)
У ніч на 20 липня в Україні настав так званий «день тиші». Сьогодні політичним партіям…

Подорож вихідного дня

17.07.2019 Анна Семенків
У таємничій печері на Тернопільщині ховається монастир, де зі стіни «виростає» образ Ісуса
Серед непролазної зелені Борщівщини на Тернопільщини звисока над лісами, річкою Серет і її долиною нависають…

Місто в кадрі

VuwU5xVlQYg.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.