На найвищі сходинки п’єдесталу піднялося троє тернополян

Опубліковано в Життя краю Автор  Анна Семенків 11.07.2019

Перемогу та визнання мати тернопільські борці в місті Тімішоара (Румунія) на Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби .

До змагання долучилося 150 спортсменів з різних країн світу: Сербії, Хорватії, Молдови, Румунії, Греції, Македонії, Боснії і Герцеговини, Чехії, Угорщини,України.

Успіхом завершився турнір для вихованців КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби» Тернополя. Серед молодших юнаків друге місце посів Назарій Бабінський, а на третьому опинилися Радик Юрій і Максим Ратушняк.

Привітав своїх вихованців з успішним завершенням турніру  старший тренер школи з греко-римської боротьби Андрій Телебан.

—  Закордонні суперники були сильними, а поєдинки з ними важкими й напруженими, однак наші борці були впевненими в собі та вдало виступили на килимі. Саме перші кроки молодих борців у спорті визначають їхні подальші досягнення і виступи на світових аренах. Приємно спостерігати за цікавими та захоплюючими спортивними поєдинками, у яких наші маленькі та юні спортсмени демонструють свою волю, характер, бійцівські якості та майстерність,наголосив головний тренер.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

20.07.2019 soroka-biloboka
У Тернополі виявили сайт із найбільш брудною політичною агітацією (ФОТО)
У ніч на 20 липня в Україні настав так званий «день тиші». Сьогодні політичним партіям…

Подорож вихідного дня

17.07.2019 Анна Семенків
У таємничій печері на Тернопільщині ховається монастир, де зі стіни «виростає» образ Ісуса
Серед непролазної зелені Борщівщини на Тернопільщини звисока над лісами, річкою Серет і її долиною нависають…

Місто в кадрі

DSC_3796.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.