На цінному надбанні марок тернополянки – історія та популізм радянської епохи (фото)

Опубліковано в Життя краю Автор  Анна Семенків 27.06.2019

До колекції марок часів СРСР, які зберігає вдома тернополянка Інна, причетна вся родина дівчини. Бо починав збирати філателістичні одиниці батько дівчини, а закінчив формувати колекцію марок її син.

Сотні марок у кількох альбомах зібрав батько пані Інни. У молодості чоловік захоплювався філателією. Зараз марки бережливо сховані у шухляді.

За словами теперішньої зберігачки колекції, в радянську епоху не всі марки буди доступними для купівлі. Наприклад, закордонні було важко роздобути.

Альбоми з марками поділені тематично. Є такі, що ілюструють флору і фауну, людей, певні предмети. Основна тематична лінія колекції – це хронологія радянських марок. Серед них в нашій колекції найбільше стосується популізму доби, діячів, ідеології. Оскільки кількість філателій за тодішніх часів зводилася до однієї, тато радів кожній новій марці. Його захоплення передалося й мені – коли подорослішала, їздила до Головпоштампу, де купувала марки. Марки мені діставалися і від друзів, через обмін.. До речі, мій старший син, якому зараз 22 роки, зі шкільних років і собі почав цікавитися родинною колекцією. Також купував марки, обмінював деякі екземпляри, доповнюючи, урізноманітнюючи альбом. Цікаво, що й мого другого синочка також притягнув наш родинний філателістичний здобуток, — поділилася пані Інна.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

13.12.2019 soroka
Михайло Головко: «Народне віче вплинуло на поведінку Зеленського у Парижі»
У понеділок, 9 грудня, в Парижі відбулася зустріч лідерів «нормандської четвірки» – України, Росії, Франції…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

DSC_3796.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.