Райлікарню на Тернопільщині чекають масштабні зміни

Опубліковано в Життя краю Автор  04.06.2019

Жителі Козівського району зможуть отримувати більш якісне медичне обладнання.

Так, Козівська центральна районної комунальної лікарні незабаром на заміну старому флюорографуотримає  новий сучасний цифровий рентгенодіагностичний комплекс. Це стало можливим завдяки перемозі у Програмі безпеки людини «Кусаноне», яку фінансує уряд Японії.

Козівська лікарня отримає ґрант у 76 тисяч доларів на придбання цифрового рентгенодіагностичного комплексу.

- Старий флюорограф, який функціонує в лікарні вже понад півсторіччя, давно вичерпав свій ресурс і створює додаткові незручності як для лікарів, так і для пацієнтів. Насамперед це стосується якості зображення, яка не завжди дозволяє правильно оцінити виявлені зміни, та тривалості отримання результатів. З введенням до ладу цифрового рентгенодіагностичного комплексу ці проблеми будуть розв’язані: отримати висновок лікаря можна буде одразу», - розповідає Богдан Маркевич,головний лікар Козівської центральної районної комунальної лікарні.

Додамо, що цьогоріч до організаторів конкурсу надійшло понад 500 заявок, з-поміж яких було обрано 12 проектів, які отримали ґрантову фінансову допомогу. Мешканці Козівського району зможуть скористатися новою послугою приблизно через два-три місяці, коли буде проведено тендер на закупівлю та оформлено всі дозвільні документи.

 

 фото - з відкритих джерел

Прокоментувати:

СОЦІУМ

20.07.2019 soroka-biloboka
У Тернополі виявили сайт із найбільш брудною політичною агітацією (ФОТО)
У ніч на 20 липня в Україні настав так званий «день тиші». Сьогодні політичним партіям…

Подорож вихідного дня

17.07.2019 Анна Семенків
У таємничій печері на Тернопільщині ховається монастир, де зі стіни «виростає» образ Ісуса
Серед непролазної зелені Борщівщини на Тернопільщини звисока над лісами, річкою Серет і її долиною нависають…

Місто в кадрі

6.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.