Тернополянина нагороджено орденом

Опубліковано в Життя краю Автор  21.05.2019

Михайлу Антоновичу Андрейчину вручили Орден «За заслуги» ІІІ ступеня. Відповідний Указ про нагородження державною відзнакою ще 4 травня підписав екс-президент України Петро Порошенко.

Орден нашому земляку присвоєно за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм.

Додамо, Михайло Андрейчин -  заслужений діяч науки і техніки України, академік Національної академії медичних наук України, професор, завідувач кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними і венеричними захворюваннями ТНМУ ім. І. Я. Горбачевського.

Професор - автор та співавтор 670 наукових і понад 200 публіцистичних і науково-популярних праць, у тому числі 47 книжок (монографій, підручників, посібників, довідників). Має 61 патент і авторське свідоцтво на винаходи. Підготував 17 докторів і 36 кандидатів наук.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

20.07.2019 soroka-biloboka
У Тернополі виявили сайт із найбільш брудною політичною агітацією (ФОТО)
У ніч на 20 липня в Україні настав так званий «день тиші». Сьогодні політичним партіям…

Подорож вихідного дня

17.07.2019 Анна Семенків
У таємничій печері на Тернопільщині ховається монастир, де зі стіни «виростає» образ Ісуса
Серед непролазної зелені Борщівщини на Тернопільщини звисока над лісами, річкою Серет і її долиною нависають…

Місто в кадрі

DSC_3787.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.