Золотом завершився для тернопільського борця сильніший чемпіонат у Харкові

Опубліковано в Життя краю Автор  07.04.2019

На Чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед кадетів, який відбувся 4-7 квітня у Харкові, тернопільський борець здобув найвищу нагороду.

У змаганні взяли участь юнаки 2002-2004 років народження з різних міст України.

Серед спортсменів гідно виступили і вихованці КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби» та «Школи вищої спортивної майстерності» Тернополя. Зокрема, Чемпіоном України став тернополянин Володимир Войтович, який також виконав норматив Майстра спорту України з греко-римської боротьби.

Тренери хлопця Андрій Телебан та Володимир Лучанко пишаються своїм вихованцем, який приніс тернопільській збірній чимало перемог.

Спорт – це постійна боротьба та рух вперед. Саме тому наші вихованці наполегливо тренуються, стають сильнішими, аби з кожним змаганням ставати на сходинку ближче до перемоги. Якщо не любити і не ставитися із задоволенням до того, що ти робиш, а також не докладати зусиль, терпіння, важко досягнути успіху,поділився Андрій Телебан.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.04.2019 soroka biloboka
Аваков дотримав обіцянку, не допустити фальсифікацій на виборах, – експерт
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виконав свою обіцянку, не допустивши фальсифікацій на виборах президента України.…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

6.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.