На Тернопільщині 2018-й був удвічі "багатшим" на надзвичайні ситуації

Опубліковано в Життя краю Автор  30.01.2019

Інфекційні захворювання, пожежі, вибухонебезпечні предмети та деякі інші види надзвичайних ситуацій природнього і техногенного минулого року мали місце на Тернопіллі.

Як повідомив начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області Віктор Маслей, в порівнянні з 2017 роком, у наступному кількість надзвичайних ситуацій збільшилася майже удвічі.

Зокрема, варто зупинитися на зареєстрованих випадках захворюваності на африканську чуму свиней. Зокрема, трапунки були у Бучацькому, Шумському, Зборівському районах. Події такого характеру класифікуються як надзвичайні ситуації, пов’язані з інфекційними захворюваннями. Також тричі виникали ситуації через масове отруєння людей – у Збаражі в дитсадку, в Борщеві у закладі громадського харчування, в одному із сіл на Кременеччині в ЗОШ І-ІІ ступенів. У селі Панівці на Борщівщині мало місце падіння та загоряння літального апарату. Рятувальники, які погасили пожежу не місці аварії, на уламках також виявили тіло пілота, — розповів Віктор Маслей.

Очільник ДСНС повідомив, що над вирішенням окремих надзвичайних ситуацій на Тернопільщині рятувальники працюють і досі. Зокрема, це виявлення та ліквідація вибухонебезпечних предметів на окремих територіях краю.

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.04.2019 soroka biloboka
Аваков дотримав обіцянку, не допустити фальсифікацій на виборах, – експерт
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виконав свою обіцянку, не допустивши фальсифікацій на виборах президента України.…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

DSC_3820.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.