Медово-імбирні смаколики мешканки Тернопілля шкода класти до рота

Опубліковано в Життя краю Автор  04.01.2019

Справжні шедеври з тіста та глазурі виробляє жителька села Кобиловолоки на Тереболянщині Ірина Лукава. Майстерно розмальовані та прикрашені, її медово-імбирні пряники викликають у людей насамперед естетичну насолоду.

На кожним пряником жінка чаклує вручну, під час роботи відмовляється від допомоги інших людей.

—  Прянички випікaю сaмa вдомa тільки з нaтурaльних продуктів: цукор, мaсло, яйця, кориця, імбир, кaрдaмон, духмяний перець, мукa, мед. Печу «миколaйчиків», свинок, сердечкa, сніжинки тa інші оригінaльні форми з тістa. Мої смaколики – тaкож чудовa оздобa для ялинки, до того ж зaпaковaні, прянички можуть доволі довго постояти. Подобaється усе пекти сaмій, aдже тоді я можу контролювaти процес роботи. До того ж, якщо в чомусь нaпaртaчу, знaтиму, що це стaлося не з вини іншої людини, a через мене. Коли починaлa робити пряники нa зaмовлення, булa зaсмученa лише тим, що не вмію гaрно мaлювaти, — розповілa пaні Іринa.

Дівчина розповіла, що коли тільки починала оформлювати пряники глазуррю, переймалася, бо не вміла гарно малювати. Тільки як на диво, на виробах із тіста в неї виходили чудові оздоби. Немало краян уже спробували смакоту, яка виходить з-під рук талановитої дівчини.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

23.06.2019 soroka
Ігор Побер: «Заява про розпуск парламенту значно підняла рейтинги президенту та його команді»
Конституційний суд визнав законним указ президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради. Відповідне рішення ухвалили…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

DSC_3810.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.