Мешканка Тернопільщини знає секрет, як перетворити звичайну банку в шедевр декору

Опубліковано в Життя краю Автор  03.01.2019

Можна своїми руками досягнути того, щоби мати на Водохреща неповторну посудинку для води, вважає умілиця з села Кобиловолоки на Тереболянщині Ірина Лукава, яка власноруч задекорувала десятки баночок.

Почала оформлювати посудинки дівчина випадково. Якось захотіла замовити декоративну банку через мережу в декого із майстрів, проте не могла знайти для себе такий декор, який би їй сподобався.

Потім умілиці порадили самій спробувати задекорувати слоїк підручними матеріалами. Дівчина спробувала і була задоволена результатом. Оформила ще декілька посудинок і вже не могла зупинитися.

—  Коли мама запропонувала спробувати самій прикрасити баночки, у мене в той час не було гарного декору. Аби якось вийти з ситуації, я познімала з ялинки шишечки, бусинки, аби задекорувати банку. Коли мою роботу побачили інші люди на Водохреща, всім дуже сподобалося моє творіння. Навіть казали, що моя посудина – найкрасивіша. Згодом я зробила ще декілька баночок для друзів, знайомих, а потім почала й іншим людям продавати свої вироби. З кожною банкою тільки удосконалювала майстерність декорування. Саме тому зараз перша банка, яку оформила, вже не здається такою гарною. Розумію, що тепер можу набагато краще передавати красу на банки, аніж тоді, —  розповіла пані Ірина.

Дівчина зазначила, що на прикрашання банок витрачає до двох годин. Для оформлення використовує різноманітний декор: господарська нитка, стрічечки, шишки, ягідки, намистинки, гарні листочки, гілочки та іншу природню красу. А витвори дівчини знаходять поціновувачів серед багатьох мешканців Тернопілля, особливо перед Водохрещею.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

23.06.2019 soroka
Ігор Побер: «Заява про розпуск парламенту значно підняла рейтинги президенту та його команді»
Конституційний суд визнав законним указ президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради. Відповідне рішення ухвалили…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

DSC_3818.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.