Мешканка Тернопільщини знає секрет, як перетворити звичайну банку в шедевр декору

Опубліковано в Життя краю Автор  03.01.2019

Можна своїми руками досягнути того, щоби мати на Водохреща неповторну посудинку для води, вважає умілиця з села Кобиловолоки на Тереболянщині Ірина Лукава, яка власноруч задекорувала десятки баночок.

Почала оформлювати посудинки дівчина випадково. Якось захотіла замовити декоративну банку через мережу в декого із майстрів, проте не могла знайти для себе такий декор, який би їй сподобався.

Потім умілиці порадили самій спробувати задекорувати слоїк підручними матеріалами. Дівчина спробувала і була задоволена результатом. Оформила ще декілька посудинок і вже не могла зупинитися.

—  Коли мама запропонувала спробувати самій прикрасити баночки, у мене в той час не було гарного декору. Аби якось вийти з ситуації, я познімала з ялинки шишечки, бусинки, аби задекорувати банку. Коли мою роботу побачили інші люди на Водохреща, всім дуже сподобалося моє творіння. Навіть казали, що моя посудина – найкрасивіша. Згодом я зробила ще декілька баночок для друзів, знайомих, а потім почала й іншим людям продавати свої вироби. З кожною банкою тільки удосконалювала майстерність декорування. Саме тому зараз перша банка, яку оформила, вже не здається такою гарною. Розумію, що тепер можу набагато краще передавати красу на банки, аніж тоді, —  розповіла пані Ірина.

Дівчина зазначила, що на прикрашання банок витрачає до двох годин. Для оформлення використовує різноманітний декор: господарська нитка, стрічечки, шишки, ягідки, намистинки, гарні листочки, гілочки та іншу природню красу. А витвори дівчини знаходять поціновувачів серед багатьох мешканців Тернопілля, особливо перед Водохрещею.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

17.03.2019 soroka
Голова облpади Віктоp Овчаpук здійснює аналіз pезультатів пеpших етапів pефоpмування медицини в Теpнопільській області
З метою аналізу pезультатів пеpших етапів pефоpмування галузі медицини, pеалізованих закладами охоpони здоpов’я області, голова…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

BRC6n2f9ZaU.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.