Сімох героїв Тернопільщини посмертно визнали почесними громадянами краю (фото)

Опубліковано в Життя краю Автор  06.12.2018

Сьогодні, 6 грудня у тернопільському драмтеатрі рідним сімох загиблих краян вручили нагрудні знаки «Почесний громадянин Тернопільської області».

Покійним видатним мешканцям Тернопільщини - Назарію Войтовичу, Устиму Голоднюку, Олександру Капіносу, Ігорю Костенку, Василю Мойсею, Тарасу Слободяну, Володимиру Стаюрі було присвоєно звання «Почесний громадянин Тернопільської області» відповідно до рішення Тернопільської облради від 9 серпня 2018 року.

Під час урочистої частини передачі відзнак родичам покійних у залі драмтеатру був присутній архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій (Семенюк), який привітав працівників самоврядування області з нагоди свого професійного свята та згадав теплим словом полеглих краян.

Дякую вам за плідну працю, яку ви спрямовуєте на благо рідного народу. Коли цар Соломон став на престолі, він приніс Богові велику жертву. Господу це сподобалося і він промовив до нього: «Проси, що бажаєш». Соломон попросив мудрості, щоби могти гідно правити своїм народом. За те, що цар не просив у нього багатства, Всевишній дав йому все – мудрість, багатство, добре життя, мудрість. Сьогодні мені хочеться поблагословити всіх працівників місцевого самоврядування на плідну працю для добра церкви і народу, а також вшанувати, кого немає з нами, — звернувся до присутніх митрополит.

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.04.2019 soroka biloboka
Аваков дотримав обіцянку, не допустити фальсифікацій на виборах, – експерт
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виконав свою обіцянку, не допустивши фальсифікацій на виборах президента України.…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

DSC_3820.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.