Наче квіти в пишному саду: умілиця з Тернопільщини плете чудові роботи з бісеру (фото)

Опубліковано в Життя краю Автор  05.12.2018

Різнокольорові бісеринки в руках мешканки міста Копичинці Марії Усової перетворюються на цікаві візерунки, які цвітуть на ґерданах дівчини маленькими та великими квітами.

Бісероплетіння – поширений та неповторний вид рукоділля, який не обмежує творчих людей в створенні різних цікавих штучок, картин, прикрас. Бісером можна як вишивати, клеїти, так і плести. Будь-який вид застосування бісеру дозволяє розвивати свій незвичайний погляд на прості речі.

Цим займається і пані Марія, яка знайшла прекрасне втілення своєї майстерності в плетінні ґерданів. Як розповіла умілиця, перший свій виріб вона створила, ще будучи школяркою. Дівчині спершу здавалося, що плести ґердани доволі непросто, бо ескізи виробів здавалися складними, дещо незрозумілими. Все ж коли талановита дівчина перейшла до плетіння, то нелегкі переплетення вже так не лякали.

—  Коли сплела один ґердан, спробувала зробити ще один. Ось так надихнулася роботою і з кожним наступним виробом робота йшла щоразу легше. Спершу плела прикраси за стандартною схемою, а потім почала самостійно вигадувати та створювати за допомогою комп’ютерної програми ескізи своїх виробів. Зараз можу плести ґердани без станка, що раніше не робила. Мої роботи друзі, знайомі інколи беруть, щоби поносити, бо вироби вдало доповнюють їхній святковий одяг, — розповіла Марія Усова.

Дівчина розповіла, що за роки творчої діяльності створила десятки різноманітних ґерданів та продовжуватиме творити красу з бісеру.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.04.2019 soroka biloboka
Аваков дотримав обіцянку, не допустити фальсифікацій на виборах, – експерт
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виконав свою обіцянку, не допустивши фальсифікацій на виборах президента України.…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

DSC_3835.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.