12-річна тернополянка створює своїми руками чарівний світ у скляних кулях (фото)

Опубліковано в Життя краю Автор  27.11.2018

У виробах юної тернопільської умілиці Вікторії Калушки живе справжня новорічна казка. Дівчина власноруч із простих матеріалів створює оригінальні снігові кулі.

Талановита юнка сідає за роботу і вже близько за годину у її руках скляна банка перетворюється на казковий куточок з Дідом Морозом, ялинками, снігом та іншими елементами. Все залежить від фантазії та натхнення авторки.

Створювати маленьке різдвяне диво можна своїми руками. Я часом люблю звертати увагу на цікаві речі, тож одного разу не оминула увагою на одному з сайтів фото цікавих і доволі гарних куль. Спробувала власноруч зробити таку прикрасу для дому. Спершу були труднощі, бо не все виходило так, як на картинці. Тільки мені вистачило терпіння, щоб таки навчитися робити добрі кулі та оригінальними виробами потішити себе й рідню. Займаюся створенням куль вже близько три місяці і з кожним днем хобі приносить мені більше й більше задоволення, — розповіла талановита юнка.

Дівчинка додала, що розпоряджається власними виробами по-різному – залишає у своєму дому домі, дарує, продає.

 

Прокоментувати:СОЦІУМ

19.05.2019 soroka biloboka
Кеpівників багатокваpтиpних будинків запpошують на навчання у ТНЕУ
Теpнопільський національний економічний унівеpситет оpганізовує навчання за освітньою пpогpамою підготовки голів, упpавителів багатокваpтиpних будинків «Модеpнізація…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

DSC_3810.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.