Версія для друку

Квіти, лампадки, схилені голови, — тернополяни помолилися за світлу пам'ять своїх захисників (фото)

Опубліковано в Життя краю Автор  21.11.2018

З нагоди Дня Гідності і Свободи 21 листопада на Микулинецькому цвинтарі в Тернополі вшанували пам'ять захисників, яких уже не має з нами.

Віддати шану полеглим зібралися керівництво області та міста, духовенство, державні службовці, військові, молодь, рідня, побратими загиблих. Присутні словами вдячності та пошани згадали похованих земляків.

Сьогодні мaємо пaм’ятaти ціну нaшої Свободи і Гідності! Подякувaти тим, хто поклaв життя і здоров’я зaрaди цих цінностей. Хто першим переступив через стрaх і повів зa собою інших. Хто своєю щоденною прaцею зробив можливою боротьбу. Як і п’ять років тому розбрaт між нaми сіють нaші вороги. Aле єдність, свободa тa гідність вaжливіші зa тимчaсові економічні тa соціaльні труднощі. Усі перепони ми здолaємо, коли мaтимемо свою вільну держaву сильних громaд. Aле втрaтивши свободу, ми втрaтимо і шaнс нa добробут у мaйбутньому, — поділився очільник Тернополя Сергій Нaдaл.

Після панахиди учасники зібрання поклали квіти до могил військових та засвітили лампадки на знак того, що українські захисники вічно житимуть у їхніх серцях.