Дари природи тернополянка перетворює на неповторний декор

Опубліковано в Життя краю Автор  11.11.2018

Для тернополянки Оксани Григорчук виготовлення одних із головних окрас будинку – віночків не тільки нескладне, але й надзвичайно приємне заняття.

Наближається Новий рік, а разом зі святом у тернопільських господинь більшає турбот – як прикрасити оселю та ялинку.

Сьогодні дизайн інтер’єру користується неабияким попитом серед краян, та багато хто оформляє приміщення у власній оселі самотужки. Серед тернополян є такі умілиці, як Оксана Григорчук, яка своїми руками майструє затишні віночки-декор. Її вироби не зрівняються з магазинними.

Для виготовлення виробів-символів жінка використовує тільки натуральні матеріали: гілочки, шишки, горішки, листочки, квіточки. Всі потрібні для роботи елементи збирає під час відпочинку в лісі, що біля Петриків.

—  Шкода, що не всі декорації можу заготовити самотужки і дещо доводиться докуповувати. Зокрема, екзотичні квіти, якісь шишечки, гілочки. Перед початком роботи я створюю основу виробу. Коли каркас мого творіння готовий, прикріплюю до нього інші матеріали. Створювати вінки насправді не важко і це заняття дуже розслабляє після повсякденної роботи. Відчуття, наче руки самі просяться до роботи. Хоч на створення одного віночка йде немало часу – близько 4 години, проте це заняття не набридає, —  розповіла умілиця.

Тернополянка зазначила, що вінок – не тільки прикраса дому. Це також загальнонародний символ, який колись мав спочатку обрядове, релігійне значення. Деякі люди й досі вважають його важливим атрибутом при певних святах.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

13.12.2018 soroka biloboka
Лілія Гриневич та Арсеній Яценюк поспілкувалися зі студентами ТНЕУ
Під час відкритої лекції 11 грудня Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та економіст,…

Подорож вихідного дня

31.10.2018 Мирoслав Кoрицький
Тернопільський студент поділився враженнями від поїздки до Німеччини
 Для мене ця iстoрiя рoзпoчалася навеснi 2018, кoли я пoбачив кoнкурс на участь у мiжнарoднoму…

Місто в кадрі

4fe637b26b790de6358827b961c23147_XL.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.