Нардеп Тарас Батенко закликав підтримати УКРОП на завтрашніх виборах

Опубліковано в Новини Автор  29.10.2017
Вже цієї неділі, 29 жовтня, пройдуть вибори до чотирьох громад на Тернопіллі. Проведуть голосування і на Зборівщині, куди напередодні завітав очільник партії Українське об’єднання патріотів «УКРОП» Тарас Батенко.

Зборівщина є рідною для народного обранця землею, адже тут нині живе його мати. Мешканців громади Тарас Батенко запросив на зустріч та розмову. В рамках заходу, обговорили найактуальніші теми сьогодення нашої держави. Окрім того, розмовляли і про вибори, які відбудуться уже за кілька днів.

- За результатами виборів до ОТГ у грудні та квітні партія УКРОП увійшла до 5-ки політсил, які взяли найбільше депутатських мандатів. 4-ту сходинку у виборчому рейтингу партії забезпечили і розгалужена мережа осередків, і чесні, незаплямовані імена кандидатів, і наша активна пронародна позиція, - зазначив Тарас Батенко.

Нардеп також зауважив, що сьогодні УКРОП перебуває в опозиції до влади. Навіть попри те, що на політичну силу здійснюється постійний тиск, а часом він доходить і до фізичної розправи. Так сталося у Черкасах із депутатом-укропівцем Михайлом Бігусовим. Через боротьбу із корупцією в органі місцевого самоврядування обранця було вбито.

В контексті майбутніх виборів до ОТГ, Тарас Батенко звернувся до зборівчан та попросив підтримати на виборах справжніх патріотів, які пройшли військові дії, які працюють в органах самоврядування, тих, хто прагне змін у нашій країні.

- У виборчому бюлетені до Зборівської ОТГ УКРОП іде під номером 1. У нашому списку люди, які живуть і працюють у Зборові та довколишніх селах. Вони зацікавлені у розвитку громади і будуть задля цього працювати, - зазначив голова обласного осередку партії УКРОП Андрій Цибульський.

До Зборівської ОТГ УКРОП делегує 23 кандидати.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

08.07.2020 Soroka
«Сім’я – моє джерело сили й натхнення», – Олексій Станько
Сьогодні, 8 липня, в Україні відзначають День сім’ї. Рецепт сімейного щастя розкрив кандидат у мери…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

DSC_3796.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.