Ігор Побер: Нам нарешті потрібно покласти край цій касті недоторканих

Опубліковано в Новини Автор  26.10.2017
У четвер, 19 жовтня, Верховна Рада України включила до порядку денного та направила до Конституційного Суду для оцінки законопроекти № 7203 Президента України та № 6773 групи депутатів на чолі з Юрієм Левченком, які стосуються депутатської недоторканості.
Парламентарії віддали за перший проект 336 голосів, за другий – 328 із 226 необхідних.
Народний депутат України від фракції БПП Ігор Побер в прямому ефірі телеканалу «Рада» висловив свою думку щодо цих законопроектів.
– Я завжди говорив, що підтримую зняття депутатської недоторканості. Вона мені також не потрібна. Я не маю що приховувати і це дуже добре, що перший крок для відміни недоторканості ми вже пройшли. Нам потрібно сісти і добре опрацювати новий законопроект, не зважаючи на те, чи буде він президентським, чи депутатським. Можливо, він взагалі буде спільним. Ми обіцяли реалізувати цю реформу, а обіцянки треба виконувати. Тим більше, за вікном стоять люди, вони цього потребують, – зазначив Ігор Побер.
Також нардеп вважає, що дуже важливо, аби в демократичній країні люди виходили на мирні протести, якщо їх щось не влаштовує. Необхідно, щоб представники мітингів протестували справді щиро, відверто та не лукавили.
– Добре, що зняття недоторканості все-таки проголосували. Нам  нарешті потрібно покласти край цій касті недоторканих. Про це усі говорять вже 25 років, отож потрібно почати реалізовувати такі плани, – додав Ігор Побер.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

07.07.2020 soroka
Захистити українську мову, відмінити абонплату за транспортування газу, не допустити політичних переслідувань…
Низку заяв та звернень до керівництва держави прийняли депутати обласної ради на четвертому пленарному засіданні…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

DSC_3777.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.