«Гості з минулого» живуть і на Тернопіллі

Опубліковано в Новини Автор  17.10.2017

В Україні проживає близько 30 тисяч осіб без громадянства або осіб із невизначеним громадянством - апатридів. Є вони практично у всіх областях, не виключення і Тернопільщина.

 Більшість з цих осіб – вихідці з колишніх республік СРСР, які досі, в силу різних причин, проживають в Україні з радянськими паспортами або й взагалі без документів, - пояснюють у міграційній службі Тернопільщини. – При цьому багато із них не знають, що мають підстави для набуття громадянства або оформлення  дозволу на імміграцію в Україну.

Не маючи жодного дійсного документа, який би посвідчив їхню особу, апатриди самі ж обмежують себе у правах, адже без паспорта не можливо приміром отримати пенсію, оформити субсидію чи взяти кредит. Страждають і їхні діти, які досягнувши 18-річного віку, через відсутність документів у батьків не мають правових підстав на оформлення особистих документів.

Відтак осіб без громадянства, які тривалий час проживають в Україні з недійсними паспортами чи без них і хочуть виправити цю ситуацію, закликають звертатися в підрозділи міграційної служби за місцем проживання.

Довідково: особи без громадянства (апатриди) - це особи, які проживають на території певної держави, але не є його громадянами і не мають доказів свого відношення до громадянства іноземної держави.

 

 

Головний спеціаліст іззв’язків                        Бойко І.В

з громадськістю та ЗМІ

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.12.2019 soroka
«Дякуймо тим, хто хоч pаз за покликом сеpця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагоpод і визнання», – Віктоp Овчаpук
Міжнаpодний день волонтеpа відзначають 5 гpудня. Напеpедодні цього свята голова обласної pади Віктоp Овчаpук зустpівся…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

4fe637b26b790de6358827b961c23147_XL.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.