На виборах до Лановецької ОТГ список УКРОПу очолив волонтер Валерій Собчук

Опубліковано в Новини Автор  13.10.2017
Тернопільська обласна організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП» висунула п’ять своїх кандидатів на вибори до Лановецької громади.

Нагадаємо, волевиявлення у новостворене об’єднання відбудеться 29 жовтня цього року. Першим номером у цьому списку є приватний підприємець Валерій Собчук, який активно займається волонтерством.

Валерій Собчук народився 1977 року в селі Іванківці, що на Лановеччині. Навчався у Лановецькій загальноосвітній школі № 1, опісля закінчив Лановецьке професійно-технічне училище № 31. З 1995 до 1997 року служив у лавах Збройних сил України. З 2004 року – підприємець. Член виконавчого комітету Лановецької міської ради.

У Ланівцях Валерія Собчука добре знаю, перш за все, як активного волонтера.

– Від початку війни я допомагаю хлопцям на Сході. Разом із іншими волонтерами ми неодноразово відправляли їм посилки. Так, ми допомогли роздобути оптичні приціли та прилади нічного бачення. Скоро прийде зима, тому бійцям потрібно ще й теплий одяг, – розповідає пан Валерій.

Зовсім недавно Валерій Собчук з друзями-однодумцями відремонтували та відправили у зону АТО «УАЗа», який раніше виконував функцію карети швидкої допомоги.

Пан Валерій, як голова ради підприємців при Лановецькій районній державній адміністрації, розповів, що надалі вони планують обговорювати оподаткування підприємців  та стимулювати малий і середній бізнес, чим будуть розвивати місцеву громаду.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

16.12.2019 soroka
Віктор Овчарук: «Шляхом розвитку страхової медицини можливе збереження здоров’я громадян»
Питання запровадження страхової медицини – одне із ключових питань для українців, яке виведе якість надання…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

DSC_3800.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.