«Немає нічого страшного в допомозі закордонних партнерів у розробці закону про реінтеграцію» - Ігор Побер

Опубліковано в Новини Автор  05.10.2017
Ситуація щодо законопроекту про реінтеграцію Донбасу залишається доволі загадковою.

Досі документу не бачив жоден з народних обранців. Широке обговорення та навіть обурення також викликав й той факт, що першими проект закону побачили закордонні партнери.

На думку народного депутата від фракції БПП Ігоря Побера, нічого критичного в такій ситуації не має, адже в ВРУ ознайомляться із законопроектом про реінтеграцію Донбасу, коли його поставлять на порядок денний. А допомога міжнародних партнерів не є зайвою.

- Суб’єктом законодавчої ініціативи є Президент України та Адміністрація Президента. На сьогоднішній день нам відомо, що закон вже готовий на 99%, однак, його кінцевого варіанту ще ніхто не бачив. Поки ж законопроекту немає на порядку денному. Коли він буде на розгляді, тоді народні депутати зможуть з ним ознайомитись, проголосувати його в двох читаннях та внести поправки. Вважаю, що бажано було б це зробити в скороченій процедурі. А щодо закордонних партнерів, особисто я не бачу нічого страшного, якщо вони, особливо англійська та американська сторони, допомагатимуть у розробці такого закону. Це допоможе знайти необхідний компроміс, - прокоментував Ігор Побер.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.12.2019 soroka
«Дякуймо тим, хто хоч pаз за покликом сеpця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагоpод і визнання», – Віктоp Овчаpук
Міжнаpодний день волонтеpа відзначають 5 гpудня. Напеpедодні цього свята голова обласної pади Віктоp Овчаpук зустpівся…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

DSC_3775.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.