«Ця Верховна Рада себе дискредитувала та вичерпала», – тернопільський нардеп про судову реформу

Опубліковано в Новини Автор  03.10.2017
Очікувану судову реформу на попередньому пленарному тижні так і не змогли прийняти у Верховній Раді.
Однією з причин стала велика кількість поправок та небажання обранців голосувати. Депутати навіть не зуміли назбирати необхідну кількість голосів для продовження роботи, щоб прийняти всі правки пропоновані до реформи.
Подібна відкрита безпорадність народних депутатів піддалась серйозній критиці як з боку простих українців, так й інших політиків. Дійсний уряд навіть порівнюють із Титаніком, а реформи, особливо судову, з узурпацією влади.
- Ми всі з вами стали очевидцями того, що цей парламент себе вичерпав, дискредитував і відбулась повна його деморалізація. Це усвідомлюють як в колах депутатів, так і в колі простих громадян. Депутати тонко відчувають настрої в суспільстві, особливо мажоритарники, які найбільше спілкуються з людьми. І вони бачать, що ця влада – це сьогоднішній Титанік, який йде до дна. І це пояснює те, чому вони навіть не змогли назбирати своїх для того, щоб проголосувати продовження роботи допоки не вичерпався б порядок денний, щоб пройти повністю всі правки. І коаліція не назбирала інших депутатів. Це говорить про серйозну політичну кризу і вийти з неї можна лише позачерговими виборами, - переконаний народний депутат Михайло 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

08.07.2020 Soroka
«Сім’я – моє джерело сили й натхнення», – Олексій Станько
Сьогодні, 8 липня, в Україні відзначають День сім’ї. Рецепт сімейного щастя розкрив кандидат у мери…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

DSC_3688.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.