Ігор Побер розповів про переваги та недоліки законопроекту про бюджет

Опубліковано в Новини Автор  02.10.2017
У Верховній Раді України нещодавно презентували проект державного бюджету на 2018 рік, який окремі політики та чиновники вже «охрестили» його як бюджет зростання.
В новому проекті передбачене збільшення фінансування ключових в країні галузей, зокрема оборони, медицини, освіти, соціальної допомоги. Також впродовж наступного року Уряд планує зменшити рівень інфляції на 1%.
Позитивним нюансом, який дасть можливість доопрацювати законопроект бюджету є й вчасне його подання.
- Вже другий рік поспіль вчасно, згідно чинного законодавства, подається законопроект бюджету. Ми маємо час і поправки внести, і розглянути, і прийняти зміни. Але особливо важливо, щоб ми до прийняття бюджету встигли прийняти пенсійну, медичну реформи, адже всі ці важливі зміни будуть закладені в новому бюджеті. Єдине, що мені не сподобалось і насторожило - це те, що долар в документі закладений в розмірі 30 гривень, - коментує народний депутат від фракції БПП Ігор Побер.
Серед позитивних сторін пропонованого бюджету нардеп особливо відзначив збільшення акцизу та збільшення фінансування будівництва та розвитку доріг.
- Позитивними пунктами в бюджеті є підвищення акцизу на шкідливу для здоров’я продукцію – тютюнові вироби та алкоголь. Я вважаю ці вироби злом. Якщо піднімемо акциз, будуть надходження до бюджету і менше людей псуватиме собі здоров’я – я тільки за. Крім того, я як член Комітету ВРУ з питань транспорту, не можу не наголосити й на збільшенні фінансування доріг. Зокрема на Тернопільщині, яку я представляю, вже цього року робляться та будуються дороги. Такі позитивні зміни можна вже відчути, - зазначає Ігор Побер.
Народний обранець також підтримує і пропоновану Урядом ініціативу про передачу повноважень на місцеві бюджети фінансування пільг житлово-комунальних послуг.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.12.2019 soroka
«Дякуймо тим, хто хоч pаз за покликом сеpця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагоpод і визнання», – Віктоp Овчаpук
Міжнаpодний день волонтеpа відзначають 5 гpудня. Напеpедодні цього свята голова обласної pади Віктоp Овчаpук зустpівся…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

DSC_3764.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.