«Цей бюджет викидає більше 60% українців за межу бідності» - свободівець Михайло Головко

Опубліковано в Новини Автор  02.10.2017
Цього тижня депутати мають почати розгляд проекту держбюджету. Уряд подає головний фінансовий документ країни як перспективний та ефективний план дій.

Проте зовсім іншої думки дотримується свободівець, народний депутат України Михайло Головко, який переконаний, що цей бюджет вкотре перетворює Україну на поліцейську державу, а українця веде до зубожіння.

- Цей бюджет – для Адміністрації Президента, для Кабінету Міністрів, для депутатів, чиновників і силовиків. Цей бюджет – не для людей, перш за все тому, що він не відстоює соціально-національні інтереси звичайного українця. По-друге, він – «роздутий» та нереалістичний. Проте найбільше дивує неправдивість цифр, які там вказані: закладено усього 7% інфляції, а ми розуміємо, що вона буде набагато більшою, близько 20%. Бюджетом прогнозується ріст ВВП на 3%, а президент виступаючи перед парламентом зауважив, що імовірно 1,8% ми «дотягнемо», а можливо, буде і 1,5%. Тобто закладено нереалістичний прогноз, - переконаний Михайло Головко.

Проте не тільки «фантастичне» ВВП викликає сумнів у політика. Вагоме збільшення видатків на силові структури стає доказом того, що влада створює поліцейську державу. Генпрокуратурі наступного року додадуть майже мільярд гривень і таку ж суму отримає СБУ.

Ще більше обурення викликає сума, закладена на обслуговування президента та його адміністрації. У 2018 році ця цифра зросте на 25 мільйонів і складе майже 2,4 млрд грн. Більше коштів у наступному році, очевидно, потребує і уряд, адже на фінансування Господарського-фінансового департаменту його секретаріату видатки збільшать з 1,1 млрд гривень до 1,5 млрд гривень. На 25% зросте фінансування Верховної Ради: з 1,2 млрд гривень до 1,67 млрд гривень.

- У час, коли в нашій країні йде війна, збільшують видатки на себе, а не на Збройні сили, які отримують мізер. Бюджет не розрахований на те, щоб виводити економіку з тіні, на те, щоб покращити соціальну сферу, таким чином, купівельна спроможність українців зменшиться. Прожитковий мінімум закладається 1700 гривень, а мінімальна пенсія – 1300 грн. Цей бюджет викидає більше 60% українців за межу бідності. Ми за цей антиукраїнський бюджет голосувати не будемо, -наголосив свободівець.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.12.2019 soroka
«Дякуймо тим, хто хоч pаз за покликом сеpця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагоpод і визнання», – Віктоp Овчаpук
Міжнаpодний день волонтеpа відзначають 5 гpудня. Напеpедодні цього свята голова обласної pади Віктоp Овчаpук зустpівся…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

DSC_3775.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.