12 агрокомпаній з’їхалися на Тернопільщину на семінар ТзОВ «Бучачагрохлібпрому»

Опубліковано в Новини Автор  29.09.2017

Вже другий рік поспіль ТзОВ «Бучачагрохлібпром» організовує науково-практичний семінар «Захист і вирощування кукурудзи, соняшнику в умовах Тернопільської області».

Учасниками заходу стали 12 компаній з України та закордону.

- На семінар приїхало близько 75 чоловік, серед них студенти Бучацького коледжу та Подільського державного агротехнічного університету з викладачами. Були запрошені фермери і головні агрономи господарств. Окрім того, кожна фірма запрошувала своїх партнерів, так, забезпечили по 5-6 учасників семінару, - розповів агроном-насіннєвод ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Микола Фасолько.

В рамках заходу, учасники відвідали два демополігони, на одному із них посаджено 106 гібридів кукурудзи (в середньому 8-10 гібридів з кожної компанії), а на іншому - 57 гібридів.

- Культури на демополігоні оцінювали фірми і постачальники, які були в нас на семінарі, площі в нас були чисті, в ідеальному стані, не було бур’янів. Кожна фірма презентувала свої гібриди, розказували про них і давала коротку характеристику. Потім був час запитань від представників господарств по тому чи іншому виду, - зазначив Микола Павлович.

 

Обговорення та огляд тривали кілька годин. Учасники змогли оцінити усі зразки на демополігоні, знайти нових партнерів, а студенти – здобути хороший наочний досвід.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.12.2019 soroka
«Дякуймо тим, хто хоч pаз за покликом сеpця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагоpод і визнання», – Віктоp Овчаpук
Міжнаpодний день волонтеpа відзначають 5 гpудня. Напеpедодні цього свята голова обласної pади Віктоp Овчаpук зустpівся…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

BRC6n2f9ZaU.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.