У бюджеті 2018 планують збільшити видатки на оборону на 15%

Опубліковано в Новини Автор  29.09.2017

В порівнянні з попередніми бюджетами, пропонований у 2018 році передбачає значне збільшення фінансування на безпеку та оборону.

Загалом потік коштів на цю важливу для країни галузь зросте, якщо аналізувати з 2017 роком, на 24 мільярда гривень, а це – 15%. Законопроектом бюджету на 2018 рік передбачено на військо та оборону виділити 164,9 мільярдів.

- В попередній каденції я входив до складу Комітету ВРУ з нацбезпеки і оборони. Тоді бюджет усіх збройних сил був до мільярда гривень. І що нас, членів Комітету, здивувало – це позиція тодішнього Міністра оборони – Павла Лєбєдєва. Коли ми хотіли просити в Прем’єра збільшення коштів на військо та оборону, Міністр оборони відповів: «А навіщо? У Нас все нормально, нас все влаштовує». Зараз ми бачимо кардинальні зміни, в десятки разів більше Уряд виділяє коштів на оборону і так повинно бути, - коментує народний депутат від фракції БПП Ігор Побер.

 

На думку народного обранця важливим для країни також є і підтримання дипломатичних відносин, а тому вкрай необхідно думати про збільшення її фінансування та розвивати міжнародну політику.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

16.12.2019 soroka
Віктор Овчарук: «Шляхом розвитку страхової медицини можливе збереження здоров’я громадян»
Питання запровадження страхової медицини – одне із ключових питань для українців, яке виведе якість надання…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

5.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.