«Всі поправки до судової реформи - це маніпуляція опозиції для відкладання пенсійної реформи» - нардеп Ігор Побер

Опубліковано в Новини Автор  27.09.2017
Судова реформа на прийнятті стоїть перед пенсійною і є не менш важливою.
Та попри цей факт, окремі політичні сили та народні депутати гальмують прийняття як першої, так і другої.
На думку народного депутата від фракції БПП Ігоря Побера, до пакету судової реформи, який складається з Господарського процесуального кодексу, Цивільного процесуального кодексу, Кодексу адмінсудочинства та інших законодавчих актів, окремими обранцями умисне вносяться поправки, за які вони ж потім не голосують. На разі кількість поправок складає 4 383.
Як пояснює нардеп,це все робиться, щоб в першу чергу, загальмувати процес розгляну пенсійної реформи, яку мали б прийняти до 1 жовтня, вже після судової.
- Усі поправки, які були на розгляді під час пленарного тижня, а їх було багато, не приймались і як на мене, це просте затягування часу двома політичними силами: «Батьківщиною» та» Самопоміччю». Окремі депутати, якщо згадати минулий четвер 21 вересня, самі не голосували за свої ж поправки. Найосновніше, на чому я хочу наголосити: експертне середовище юристів відзначило, що близько 80% поправок – це всього лише мильна бульбашка. І це робилось з тією метою, щоб загальмувати процес прийняття реформ. Головні ініціатори поправок домоглись свого, адже ми навіть не встигли через це розглянути пенсійну реформу. Однак, я сподіваюсь, що вже після 3 числа ми пройдемо ці поправки і візьмемось за пенсійну реформу. Адже нарахування пенсій починається з 10 жовтня і ми повинні встигнути підвищити пенсію, - прокоментував Ігор Побер.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

12.07.2020 soroka
"Ми, українці, виховані у християнських традиціях, тому повинні їх захистити", – Олег Сиротюк
Під час засідання сесії Тернопільської обласної ради очільники християнських конфесій Тернопільщини закликали депутатів не скасовувати…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

DSC_3777.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.