Новий пішохідний фонтан облаштовують у Тернополі

Опубліковано в Новини 15.08.2017

Старий фонтан "Олімпіада", що в парку Національного Відродження, демонтували, оскільки він був вкрай неекономним і не підлягав реконструкції. Зараз його замінюють новим сучасним водограєм, будівництво якого вже розпочалося. Новий фонтан матиме двадцять форсунок, невеликий басейн та буде прикрашений сульптурною композицією. 

Окрім цього працівники підрядної організації здійснять реконструкцію головної площі парку Національного Відродження: встелять газони "рулоновою" травою, висадаять нові дерева та замінять зовнішнє освітлення. Про це повідомили у Тернопіль житлово-комунальний. 

Фото: Антон Марчевський. 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

14.06.2024 soroka
Волонтер «Української команди» Андрій Надкевич – серед номінантів регіонального відбору на здобуття «Ордену Святого Пантелеймона»
У Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського 12 червня відзначили медиків області, які перемогли у…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3776.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.