Тернопільські пожежники закликають не спалювати пожнивні залишки

Опубліковано в Новини 14.08.2017

Ледь не щодня тернопільським рятувальникам доводиться виїжджати на місця горяння пожнивних залишків. Оскільки на Тернопіллі вже зібрано більшу частину врожаю, то виникає потреба випалювання стерні. У зв’язку з цим управління ДСНС України в Тернопільській області звертається до керівників сільгосппідприємств і закликає ні в якому разі не допускати спалювання пожнивних залишків! Таке господарювання створює загрозу поширення пожеж на лісові масиви, господарчі та житлові споруди, призводить до відключення ліній електропередач, погіршує стан ґрунтів, що негативно позначається на майбутньому врожаї.

Пожежники просять людей бути вкрай обережними у поводженні з відкритим вогнем; не палити та не розкладати багаття поблизу хлібних і лісових масивів; проїжджаючи в автомобілі поблизу сільгоспугідь, не викидати з вікон недопалки та непогашені сірники; слідкувати за тим, щоб діти не бавилися сірниками чи запальничками!

Прокоментувати:

СОЦІУМ

14.06.2024 soroka
Волонтер «Української команди» Андрій Надкевич – серед номінантів регіонального відбору на здобуття «Ордену Святого Пантелеймона»
У Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського 12 червня відзначили медиків області, які перемогли у…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

MaPq8GwEnww.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.