«Чорне» виробництво викрили на Тернопільщині

Опубліковано в Новини 08.08.2017

В Тернопільській області група підприємств разом із фізичними особами-підприємцями виготовляли та реалізовували продукти харчування без сплати податків.

Підприємці-порушники мали добре відпрацьовану схему. Вони закупляли великі партії продуктів харчування у виробників, котрі були  зареєстрованими на території інших регіонів України.

Далі підприємці, використовуючи власні потужності, проводили фасування закупленої продукції та в подальшому її реалізовували без відображення у обліку суб’єктам оптової та роздрібної торгівлі Тернопільської області та інших регіонів.

- Податковою міліцією Головного управління ДФС у Тернопільській області за процесуального керівництва прокуратури області розслідується кримінальне провадження стосовно групи осіб з числа керівників ряду підприємств та фізичних осіб-підприємців, які ухились від сплати податків в особливо великих розмірах під час реалізації продуктів харчування. У ході слідчих дій, санкціонованих судом, вилучено значну суму готівкових коштів, обладнання, «чорнова» бухгалтерія, - повідомляють в ГУ ДФС області.

 На разі триває досудове розслідування.

Галерея зображень

Прокоментувати:

СОЦІУМ

14.06.2024 soroka
Волонтер «Української команди» Андрій Надкевич – серед номінантів регіонального відбору на здобуття «Ордену Святого Пантелеймона»
У Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського 12 червня відзначили медиків області, які перемогли у…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3815.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.