На Тернопіллі продовжують виявляти старі вибухонебезпечні предмети

Опубліковано в Новини 08.08.2017

Вчора на Тернопільщині зафіксовано два випадки виявлення вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни.

У с. Витківці, що на Збаражчині, під час проведення земляних робіт у саду приватного господарства власник виявив артилерійський снаряд, одну гранату та три мінометні міни.

Також у цей день голова сільської ради с. Старі Петликівці Бучацького району повідомив рятувальників про виявлення трьох вибухонебезпечних предметів в лісі неподалік села. Два артилерійські снаряди та одну мінометну міну вимила з землі дощова вода.

Усі небезпечні знахідки будуть вилучені та знешкоджені шляхом контрольованого підриву.

Прес- служба ДСНС України в Тернопільській області закликає при виявленні підозрілих предметів не обстежувати їх самостійно, не торкатися та не переміщувати! Одразу повідомляйте про це рятувальників за телефоном 101, та поліцію за телефоном 102.

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

23.05.2024 soroka
Стартував Всеукраїнський проєкт «Української команди» «Оберіг для військових»
Волонтерський штаб «Українська команда» розпочинає Всеукраїнський проєкт «Оберіг для військових». Він передбачає, що маленькі українці…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3777.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.