Громаді Тернополя повернули кінопалац

Опубліковано в Новини 13.02.2024

У зв’язку з повним виконанням боржником рішення Тернопільського міськрайонного суду за позовом Тернопільської окружної прокуратури в інтересах держави постановою державного виконавця закінчено виконавче провадження у справі.

З незаконної власності підприємців витребуване нежитлове приміщення по вул. І.Франка,8 в м. Тернополі, загальною площею 192 кв.м, вартістю 1млн 958 тис грн, відтак уся будівля «Палацу Кіно» належить територіальній громаді міста Тернополя.
Рішення про повернення громаді м. Тернополя приміщення кінопалацу по вул. Івана Франка прокуратура відстояла в судах усіх інстанцій – від Тернопільського міськрайонного до Верховного Суду.
Довідково: приміщення «Палацу Кіно» має історичну цінність для громади, оскільки будинок у центрі Тернополя зведено ще у 1891 році для просвітницьких та культурних заходів.
 
Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури

Прокоментувати:

СОЦІУМ

18.04.2024 soroka
Українська команда Тернопільщини відремонтувала три автівки для Сил спеціальних операцій
Волонтерський штаб «Українська команда» в Тернопільській області відремонтував Силам спеціальних операцій ЗСУ 3 автомобілі. Вони…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3688.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.